24 березня в приміщенні Конотопської міської ради відбулося засідання за «круглим столом» з питань мобілізації та підтримки патріотичних настроїв населення міста та району за участі міського голови Василя Дзеда, в.о. голови Конотопської районної державної адміністрації Миколи Горбенка, керуючого справами виконкому Андрія Левченка, заступника міського голови Максима Бурдавіцина, в.о. військового комісара Конотопського ОМВК Сергія Бадьора, депутатів міської ради, керівників виконавчих органів міської ради та райдержадміністрації, представників волонтерських організацій міста, демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в зоні АТО.

«Хочу подякувати нашим солдатам, тим, хто повернувся, та тим, хто залишається боронити рідну землю. Ваш подвиг назавжди вписано в історію України та історію Конотопа. Користуючись нагодою, дякую і всім конотопчанам, які своєю працею, своїми коштами, своїм теплим та щирим словом підтримують наших захисників. Якщо народ з армією – то така армія непереможна» – зазначив міський голова, розпочавши засідання.

В.о. голови Конотопської районної державної адміністрації Микола Горбенко розповів про допомогу, яку надають мешканці району військовим.

В.о. військового комісара Конотопського ОМВК Сергій Бадьор розповів про стан виконання заходів по мобілізації та проведення призову на військову службу, а також подякував керівництву міста та району за співпрацю.

Про проходження медичної комісії військовозобов’язаних проінформувала відповідальний лікар Наталія Федченко.

Начальники міського управління соціального захисту населення Оксана Розанова доповіла про стан соціального захисту мобілізованих та їх сімей і ту допомогу, яку надає міська влада цим людям.

Про організацію волонтерської діяльності та надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям проінформували: Олександр Бондар – представник громадського формування «Конотопська сотня народної самооборони»; Світлана Бондар – керівник жіночого волонтерського клубу «Бджілка»; Інна Пащенко – представник міського громадського об’єднання «Самопоміч».

Павло Клименко, демобілізований військовий, який проходив службу в зоні АТО, подякував всім за допомогу, а особливо волонтерам, які на перших порах військового конфлікту на Сході України надавали значну підтримку військовим, як моральну,  так і матеріальну.

За підсумками круглого столу присутні дійшли спільної думки, що потрібно активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації про соціальні гарантії мобілізованим військовослужбовцям та їх сім’ям. Більш широко висвітлювати волонтерську діяльність громадських об’єднань міста. Залучати до просвітницької роботи серед учнівської та студентської молоді вчителів, волонтерів, демобілізованих учасників АТО.