22 березня 2015 року в міському будинку культури «Сучасник», під егідою Молодіжної федерації танцювального спорту, відбулися відкриті обласні змагання з танцювального спорту, фестиваль шоу-програм «Dance Boom-2015». На святі танцю були присутні почесні гості: заступник міського голови Тетяна Шерудило, начальник відділу культури і туризму Олена Шинкаренко, директор благодійного фонду для тяжко хворих дітей та їх сімей Олена Ющенко.

Неймовірно теплу та запальну атмосферу створили учасники змагань: ансамбль сучасного танцю «Lets Go» керівник Сергій Коваленко (м.Шостка), танцювальний центр «EuroDance» керівник Вадим та Олена Пономарьови, тренер Анна Захарченко (м.Суми), колектив сучасного танцю «Сузір’я» керівник Ірина Корольова, хореографічний колектив «Едельвейс» керівник Наталія Прокопець, колектив сучасного та естрадного танцю «Арт Стайл» керівник Юлія Михальченко, колектив сучасного танцю «La Style» керівник Тетяна Грищенко.

Кульмінацією змагань стала церемонія нагородження. Усі учасники отримали солодкі призи, а переможці були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Кошти, що були виручені від благодійних внесків під час проведення заходу, а це 2200 гривень, були направлені для лікування дітей з фонду «Серця любові» – Грибан Вадима та Кондратьєвої Євгенії.