6 лютого міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради Сумської області на спортивному майданчику біля центру спортивного дозвілля по вул. Лісового, 48 пройшли змагання з дворового хокею з м’ячем серед команд мікрорайонів міста. В цих змаганнях взяли участь 5 команд. За підсумком змагань переможцем стала команда мікрорайону «Зеленчак», ІІ місце посіла команда мікрорайону «Житломасив», ІІІ місце – команда мікрорайону «Проспект Миру». Переможці та призери отримали грамоти та подарунки.

Також 6 лютого міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради Сумської області в центрі спортивного дозвілля по вул. Рябошапка, 9 пройшли змагання з настільного тенісу серед трьох вікових груп. У цих змаганнях взяли участь 25 чоловік.

За підсумком змагань серед дітей 1998 р.н. та молодші переможцем став Комаров Максим, на ІІ місці Марченко В’ячеслав, ІІІ місце – Каличук  Артем. Серед дітей 1994 р.н. та молодші переможцем став Солоха Дмитро, ІІ місце – Колісніченко Андрій, ІІІ місце – Дуда Денис. Серед дітей 1993 р.н. та старші переможцем став Марендич Євген, ІІ місце – Власенко Євген, ІІІ місце – Булах Богдан.