В лютому 2015 року управлінням у справах молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації було оголошено обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2015 рік.

В конкурсі прийняли участь 3 громадських організації з міста Конотоп, 2 з яких стали переможцями. Найбільшу кількість балів від конкурсної комісії та перемогу здобули проекти «Українці, єднаймося!» керівник проекту Ольга Качура,  та «Власний погляд на патріотизм» керівник Ярослав Решетняк,   що були запропоновані громадською організацією «Молодіжний актив Конотопщини». Сума фінансування по обох проектах складає 67 650 гривень. Також перемогу здобув проект «Організація байдаркових сплавів для соціально незахищеної молоді «Молодь – територія життя» керівник Віталій Ковратовський, запропонований громадською організацією «Конотопський молодіжний спортивно-патріотичний клуб «Арсенал». Сума фінансування по проекту 12030 гривень.

Переможці висловлюють вдячність за співпрацю та допомогу в розробці проектів сектору міської ради з питань внутрішньої політики та відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради.

Тож вітаємо переможців та з нетерпінням чекаємо на початок реалізації проектів в нашому місті.