26 березня під головуванням міського голови відбулась нарада з головами квартальних комітетів, на якій було розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.

Про організацію роботи дільничних інспекторів міліції на кварталах міста повідомив Євген Редька – начальник сектору дільничних інспекторів міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області.  Виступив перед присутніми і новий очільник Конотопського міськвідділу міліції – Павло Карабута.

Як завжди, до правоохоронців у кварткомів виникло багато нагальних запитань. Зокрема, про написання характеристики особам циганської національності, про факти угонів автомобілів, продаж на привокзальній площі самогону та ін. Однак, як зауважив Євген Редька, відповіді по кожному зверненню будуть надаватися індивідуально.

Зафіксував звернення кварткомів і Артем Колесников – заступник начальника управління ЖКГ міської ради, який розповів, як проходить місячник благоустрою у Конотопі. У голів квартальних комітетів виникло багато питань щодо прибирання території міста, вивезення сміття, ремонту доріг тощо.

Із зацікавленням слухали кварткоми інформацію від начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Олександра Павлоградського щодо уточнення персональних даних виборців міста, у зв’язку з необхідністю покращення якості бази даних державного реєстру виборців. Актуальними були роз’яснення начальника відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Наталії Дідан щодо нового порядку призначення субсидій населенню Конотопа. Про черговий призов навесні 2015 року розповів старший офіцер відділення комплектування ОМВК Максим Кобеляцький.

Наприкінці наради міський голова традиційно привітав іменинників серед голів квартальних комітетів та вручив їм квіти.