27 березня у великому залі засідань Конотопської міської ради відбулось чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. У засіданні взяли  участь члени громадської ради, міський голова Василь Іванович Дзед, керуючий справами виконкому Андрій Миколайович Левченко, заступник начальника відділу реєстрації платників та електронних ресурсів Конотопській ОДПІ міндоходів та зборів в Сумській області Кириченко Тетяна Миколаївна, керівники відділів та управлінь міської ради, представники ЗМІ.

Розпочинаючи засідання громадської ради, міський голова Василь Іванович Дзед оголосив хвилину мовчання в пам’ять про загиблого у зоні АТО Героя Михайла Сусла, після чого міський голова  зазначив про готовність міської влади до співпраці з громадськістю в будь-яких її починаннях,  сказавши наступне: «Моє бачення роботи громадської ради –як порадника, який чесно відстоює позицію громади міста, а також помічника у вирішенні важливих питань життєдіяльності міста».

Згідно з порядком денним було розглянуто питання про організаційні питання подальшої діяльність громадської ради,  в рамках якого було озвучено ряд пропозицій, що запропонували члени громадської ради до розгляду на подальших її засіданнях. Всі озвучені пропозиції були проголосовані й будуть заслухані на засіданнях громадської ради до кінця поточного року.

Також було розглянуто питання про спільні  заходи громадських організацій та міської влади з благоустрою міста.

Про надання адміністративних послуг населенню членів громадської ради та всіх присутніх проінформував державний адміністратор відділу адміністративно дозвільних процедур  Денис Григорович Корнієнко та відповів на всі запитання, що виникли до нього під час доповіді.

Про нове в законодавстві щодо діяльності громадських організацій інформувала головний спеціаліст реєстраційної служби Конотопського міськрайонного управління юстиції Салогуб Галина Олександрівна, яка в своєму виступі детально роз’яснила нові вимоги до статутів громадських організацій,  та  звернула увагу присутніх, що протягом 3 років необхідно привести їх у відповідність до норм чинного законодавства.

Про надання консультативно – роз’яснювальних послуг у період здачі квартальних та річних звітів Конотопській ОДПІ міндоходів та зборів в Сумській області інформувала  заступник начальника відділу реєстрації платників та електронних ресурсів Кириченко Тетяна Миколаївна, виступ якої викликав жваве обговорення та ряд питань від представників громадськості до працівників податкової. Тетяна Миколаївна відповіла на всі питання та надала відповідні роз’яснення та консультації.

Також планувалося розглянути питання про заходи, які вживаються міським відділом міліції щодо посилення контролю за недопущенням функціонування на території м. Конотопа нелегальних пунктів прийому металобрухту, стану боротьби зі злочинцями, які здійснюють крадіжки особистого майна громадян на дачних ділянках, та про заходи, що плануються міським відділом міліції з метою недопущення випадків крадіжок металевих виробів з дачних ділянок. Однак,  попри звернення керівника громадської ради до т.в.о. начальника МВ (з обслуговування м. Конотоп і Конотопського району) УМВС України в Сумській області, на засідання громадської ради ніхто з працівників міліції не з’явився.

Також в рамках проведення засідання членами громадської ради було прийнято рішення про створення постійних комісій громадської ради при виконавчому комітеті Конотопської міської ради, що відповідають депутатським комісіям,  які будуть сформовані з  членів громадської ради за їх особистим бажанням та вибором комісії.

По завершенню засідання громадська рада надала свої рекомендації виконавчому комітету Конотопської міської ради:

– керівному складу громадської ради за підтримки сектору міської ради з питань внутрішньої політики забезпечити формування та функціонування комісій громадської ради, про що проінформувати на наступному засіданні.

– врахувати пропозиції, що надійшли, та забезпечити їх розгляд на наступних засіданнях громадської ради протягом 2015 року;

– рекомендувати виконавчому комітету Конотопської міської ради вжити всіх необхідних заходів для покращення роботи центру надання адміністративних послуг;

– рекомендувати керівництву Конотопської ОДПІ Міндоходів та зборів в Сумській області врахувати в роботі всі озвучені в ході зборів  зауваження та пропозиції.