28 березня 2015 року за ініціативи небайдужих конотопців, у рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», відбулося  загальноміське прибирання зони відпочинку «Кандибина».

Так склалися обставини, що напередодні загинув у зоні АТО наш земляк Михайло Сусло, тому акцію розпочали з хвилини мовчання в пам’ять про  Героя-конотопця.

Загалом акція пройшла під девізом «Разом зробимо наше місто кращим!»,а в її підготовці та реалізації взяли участь ряд громадських організацій: «МОЛОДІЖНИЙ АКТИВ КОНОТОПЩИНИ», «Конотопський студентський парламент», Конотопський осередок ГО «Об’єднання «САМОПОМІЧ» тощо. Наймасовішою була участь у прибиранні студентів ПТКІСумДУ та ІПТКІСумДУ. Знаковою була присутність серед учасників акції і пересічних конотопців. Сподіваємось, що це тільки початок, і число прихильників чистого міста буде тільки зростати.

Активісти не лише прибрали територію, а й висадили на березі 150 саджанців калини та тополі, які люб’язно надав ДП «Конотопський лісгосп».

Організатори заходу також висловлюють подяку керівництву міської ради  за допомогу в організації заходу та наданні транспорту для вивозу сміття.

«Початок покладено, тепер сподіваємося, що  мешканці міста, які приходитимуть сюди відпочивати, підтримуватимуть чистоту на території цього місця відпочинку», – підсумував результати роботи ініціатор акції Антон Гайдук.