31 березня 2015 року у приміщенні Конотопської міської ради під час «гарячої» телефонної лінії відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста. На запитання городян відповідав  міський голова Василь Іванович Дзед.

Протягом години надійшло 7 звернень від мешканців міста Конотопа, у яких порушувалися питання щодо спилювання  гілок дерева, що заважають дротам електропостачання по вул. Шевченка, роботи проводового радіо по вул. Металістів, буд.№4,  не закритого люку по вул. Успенсько-Троїцькій, необхідності проведення ямкового ремонту по вул. Леніна в с. Підлипне, цікавили городян терміни закінчення опалювального сезону та причини переїзду відділення «Ощадбанку» з приміщення «Вагоноремонтного» заводу.

Олена Миколаївна Мілаєва висловила подяку Василю Івановичу за його швидке реагування та позитивне вирішення її попереднього звернення щодо забезпечення паливом.

Загалом, кожне питання Василь Іванович уважно вислухав і детально роз’яснив заявникам, як вирішити ситуацію, а ті питання, що потребують більш детального вивчення та опрацювання, були передані на розгляд відповідним службам для вирішення. До того ж Василь Іванович взяв під особистий контроль  вирішення всіх піднятих  під час «гарячої лінії» проблемних питань.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.