Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, щорічно проводиться Всеукраїнська благодійна акція. Під час проведення якої відбудеться суспільний збір коштів, на які закуповується медичне обладнання в обласні лікарні для допомоги дітям.

Метою Х Всеукраїнської акції «Серце до Серця» що цього річ має назву «Врятуй життя дитини»  у 2015 році є  збір коштів на закупівлі реанімаційного обладнання для допомоги дітям.

На зібрані кошти планується закупівля анестезіологічного та реанімаційного обладнання, такого як слідкуюча(моніторингова) апаратура, апарати штучної вентиляції легень, дозуюча апаратура для внутрішньовенного введення наймолодшим пацієнтам.

В нашому місті з 1 по 25 квітня 2015 року  по магазинах та приватних підприємства стоятимусь скриньки з написом «Серце до Серця» також проходитиме ряд масових заходів  для залучення жителів до збору коштів.

Не будьмо байдужими!

Рахунок для благодійних внесків: Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «КРЕДОБАНК», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.

Найменування платежу: «Благодійний внесок на придбання медичного обладнання для Сумської області».