Відділом освіти Конотопської міської ради організовано з 31 березня  2015 року на базі Конотопської школи №9 роботу міжнародного навчально-методичного семінару «Родинна твердиня». Для участі у семінарі-навчанні запрошені 120 педагогічних працівників  навчальних закладів міста – класні керівники, практичні психологи, заступники директорів з виховної роботи, вихователі дошкільних навчальних закладів.

Семінар проводить Всеукраїнська громадська організація «Міжнародний щкільний проект» (голова Каргін О.В.). До проведення семінару залучені 22 тренери з усіх регіонів України  та один із співавторів методичних посібників для вчителів «Родинна твердиня» та «Майбутнє починається сьогодні» Джим Томасік (США).

На семінарі педагоги Конотопа ознайомляться з інновацііями в організації виховної роботи з учнями,  тренери допоможуть вчителям  ефективно організувати свою співпрацю із батьками учнів та найменших вихованців.

По закінченню семінару усі його учасники отримають відповідні посвідчення та  комплекти методичної літератури.