02.04.2015 в Конотопській дитячій музичній школі №2 відбувся звітний концерт за участю учнів та викладачів з нагоди 25-ї річниці від дня заснування Конотопської дитячої музичної школи №2.

Конотопська дитяча музична школа №2 – це куточок високого мистецтва, найулюбленіше місце, де з великим задоволенням проводять свій вільний час учні загальноосвітніх шкіл міста. За час свого існування школа зростила 655 випускників, 102 з яких обрало музику своєю професією (4 з яких викладають в школі зараз). Контингент учнів школи складає 228 дітей.

На заході були присутні почесні гості: міський голова Василь Дзед, заступник міського голови Тетяна Шерудило, головний спеціаліст відділу культури і туризму міської ради Павло Степанідін, та основоположники створення закладу Микола Бурин та Любов Данилецька. Міський голова Василь Дзед привітав присутніх зі знаменним ювілеєм зазначивши на ролі музики у вихованні молоді та подарував закладу новеньку оргтехніку. Микола Бурин та Любов Данилецька розповіли про нелегку історію створення закладу.

Чудові музичні композиції подарували присутнім: хоровий  колектив учнів старших та молодших класів, ансамбль скрипалів молодших класів «Колібрі», вокальний квінтет «Тоніка», ансамбль «Звукоряд», квінтет саксофоністів, ансамбль гітаристів, інструментальний ансамбль «Імпровіз», духовий оркестр, ансамблі учнів та викладачів малих форм та учні закладу. Родзинкою заходу став виступ інструментального ансамблю викладачів «Бурлеск».

Музику люблять всі, але не всі вміють розуміти, цінувати і виконувати її. Перейматися її чарівністю та співпереживати. Музика – як ковток свіжого повітря, яка надихає жити і творити.