Враховуючи повідомлення, висловлені під час мітингу 30.03.2015 представниками Радикальної партії Ляшка О.В. та народним депутатом України Кириченком О.М., відповідно до Порядку проведення службових розслідувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2000 № 950, з метою з’ясування питання щодо використання службового автомобіля міським головою відразу було видано розпорядження №72-ОД від 30.03.2015 «Про проведення службового розслідування щодо головного лікаря комунального закладу «Конотопська ЦРЛ ім.академіка М.Давидова» Драганюка В.В.».

Згідно якого створено комісію про проведення службового розслідування щодо використання службового автомобіля головним лікарем комунального закладу «Конотопська ЦРЛ ім.академіка М.Давидова» Драганюком В.В. Комісія повинна провести службове розслідування в термін до 02.04.2015. На час проведення службового розслідування з 30.03.2015  Драганюк В.В. відсторонений від виконання службових обов’язків. Обов’язки головного лікаря комунального закладу «Конотопська ЦРЛ ім.академіка М.Давидова» з правом першого підпису покладено на СУТУЛІНА В.В., заступника головного лікаря з амбулаторного розділу роботи.

Комісія провела службове розслідування в зазначений розпорядженням міського голови термін. Результати службового розслідування направлені до правоохоронних органів для відповідного реагування.