6 квітня міський голова Василь Іванович Дзед провів апаратну та  робочу наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та керівниками комунальних підприємств міста.

Про оперативну ситуацію в місті та співпрацю правоохоронних органів з головами квартальних комітетів поінформувала  заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області Олена Будзим.

Про хід підготовки до відзначення в місті 70-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років доповіла начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко.

Про діяльність сектору міської ради з питань внутрішньої політики в частині здійснення делегованих повноважень, передбачених статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» інформував завідувач сектору міської ради з питань внутрішньої політики Володимир П’явка.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Ян Примак прозвітував про роботу комунальної галузі за минулий тиждень.

В.о. начальника відділу організаційної та кадрової роботи Олена Руденко проінформувала присутніх про виконання плану роботи виконкому за тиждень, що минув та основні організаційні заходи на поточний тиждень.

За підсумками наради міський голова Василь Дзед надав доручення: начальнику управління житлово-комунального господарства міської ради  Яну Примаку підготувати графіки вивозу стихійних сміттєзвалищ, очищення ливньових канав та видалення дерев в місті, начальнику управління економіки Конотопської міської ради Людмилі Гапєєвій  спільно з працівниками Конотопського МВ УМВС України в Сумській області провести заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі на територіях прилеглих до ринків, начальнику відділу містобудування та архітектури Сергію Холодьону здійснити розрахунки для виконання ремонтних робіт сходинок біля залізничного мосту ( район «Колієпровід»).