5 квітня,  у м.Суми відбувся  перший тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Кубок Візаві – 2015».

З радістю та перемогою повернулись до рідного міста  учасники зразкового хореографічного колективу «Free Dance» Конотопського міського будинку культури «Зоряний» (керівник  Людмила Омельченко), які взяли участь у даному заході.

Зокрема вихованці колективу «Free Dance», у вільній танцювальній категорії в номінації «Контемп»:  1 місце – посіли танці «Свіча» (старша вікова категорія), «Понад усе»  (змішана вікова категорія) та «Ты меня никогда                  не забудешь» – (старша група, дует); 2 місце посів танець «Обійми» ( змішана вікова категорія); а виконуючи танець «Кошки» учасники середньої групи  вибороли призове 3 місце.