9 квітня 2015 року відбулося відкриття культурно-мистецького проекту «Великодня галявина». За підтримки міської влади, підприємств, бізнесменів, закладів культури та освіти міста,  конотопці отримали у подарунок чудову тематичну галявину сповнену глибокої української культури і спадщини наших предків.

З прийдешніми Великодніми святами всіх присутніх привітали заступники міського голови Тетяна Шерудило та Максим Бурдавіцин. Також на заході були вручені заслужені нагороди, завдяки зусиллю, праці та таланту кого, в Конотопі з’явилася «Великодня галявина», а саме:  колективу Державного підприємства Конотопський авіаційний ремонтний завод «Авіакон», колективу вищого навчального закладу «Конотопське вище професійне училище», колективу товариства з обмеженою відповідальністю Конотопське підприємство «Флора», колективам дитячої художньої школи, дитячої школи мистецтв, центру дитячої та юнацької творчості, талановитим та небайдужим мешканцям нашого міста.

Святкову атмосферу створили колективи міського будинку культури «Зоряний». На галявині для всіх бажаючих проводили екскурс традиціями Великодніх свят працівники централізованої бібліотечної системи. В  міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» всі бажаючі мала змогу взяти участь у майстер-класах з писанкарства та витинанки. На площі Миру працювала торгівля, де всі бажаючі мали змогу придбати Великодні сувеніри та різноманітні смаколики.

Галявина  за лічені години стала улюбленим місцем відпочинку мешканців міста Конотоп. Сподіваємося, що «Великодня галявина» посяде достойне місце в серцях Конотопців.