Протягом минулого тижня в зв’язку зі складними погодними умовами, пов’язаними з великими опадами, для роботи по розчищенню та вивезенню снігу у місті були задіяні 33 одиниці техніки з комунальних та промислових підприємств міста, військової частини. Таким чином першочергово були розчищені вулиці І і ІІ порядку та частково було розчищено решту вулиць. Розчистка проводилася і в вихідні дні.

Також у зв’язку зі складними погодними умовами було призупинено роботу міського електротранспорту. Працювали трамваї лише за тимчасовим маршрутом, вулиці Деповська – Рябошапка. Для відновлення руху були задіяні комунальні підприємства та військові частини. 7 лютого спільними зусиллями було відновлено рух електротранспорту за маршрутом №1. До кінця цього тижня планується відновити роботу електротранспорту за маршрутом №2.
Прибирання вулиць від снігових наметів та вивезення снігу з центральних вулиць продовжується. Прибудинкові території багатоповерхівок розчищаються силами житлово-експлуатаційних дільниць. У приватному секторі дороги розчищаються технікою закріплених підприємств.

Шановні мешканці міста, просимо Вас взяти активну участь у розчищенні власних прибудинкових територій.