На «чистий четвер» конотопчани провели толоку з озеленення та прибирання рідного міста. Це сталося з ініціативи активістів громадських організацій  «Молодіжний актив конотопщини» та «Об’єднання «САМОПОМІЧ». Озеленили «Алею Слави», що біля «ЕКО-маркету», та територію навпроти нього. Міський відділ архітектури надав рекомендації щодо того, які саме дерева садити на цьому місці.

У висадці дерев прийняли участь студенти та учні ПТКІСумДУ, ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», Конотопського медичного училища, ДПТНЗ «Конотопське професійно-технічне училище», представники міського  осередку «Правого  сектору».

Працювали жваво та відповідально. Підганяли учасників толоки сильні пориви північного вітру. Але він не міг зіпсувати настрій молоді, адже  додавали наснаги і звеселяли серця музичні патріотичні мотиви, які, завдяки звуковій апаратурі, було чути далеко від місця події. Старші підказували молодшим, як правильно садити. Біля кожного саджанця вкопали кілочки, щоб деревця добре бачили та не пошкодили перехожі, велосипедисти чи водії автомобілів. Загалом активісти висадили близько 150 саджанців берези, липи та ялини, які  ще вранці росли в лісовому розпліднику. Молоденькі деревця разом з лісниками ДП «Конотопський лісгосп» викопали та доставили студентам члени ініціативної групи ГО «Самопоміч». Ялинки і ялівець  для кращого приживлення були висаджені з закритою кореневою системою, у тому грунті, у якому зростали.

Організатори заходу висловлюють подяку адміністрації магазину «ЕКО-маркет», керівництву міської ради, ЖРЕП «Центральний», КП «Флора», педагогам навчальних закладів   за допомогу в проведенні заходу.

Сподіваємось, що наші спільні зусилля не будуть даремні. Піднімуться молоді берізки і липи на алеї Слави, приживуться ялівці і ялинки, наше місто з кожним днем ставатиме більш привітним і прихильним до мешканців та гостей. Буде більше посмішок на обличчях і більше теплоти у серцях.