Заняття спортом є головним чинником здоров’я людини, тому необхідно намагатися привчати дітей та дорослих до систематичних занять фізичної культури та спорту.

Міський центр фізичного здоров’я населеня «Спорт для всіх» Конотопської міської ради до Всесвітнього дня здоров’я під гаслом «Рух заради здоров’я» з 05.04.2015 по 07.04.2015 року провів змагання з міні-футболу, баскетболу, гирьового спорту, настільного тенісу  та ранкову зарядку в яких прийняло участь 173 чоловіка.

05 квітня 2015 року в спортивному залі Політехнічного технікуму пройшли змагання з міні-футболу. За підсумком змагань І місце зайняла команда мікрорайону –  «Житловий масив», ІІ місце команда мікрорайону – «Порт»,  ІІІ місце команда мікрорайону – «Лісового».

06 квітня 2015 року в спортивному залі ЗОШ №14 пройшли змагання з баскетболу. За підсумком змагань, І місце зайняла команда мікрорайону – «КВРЗ», ІІ місце команда мікрорайону – «Лісового», ІІІ місце команда мікрорайону – «Воронцова».

06 квітня 2015 року на площадці біля будівлі МЦФЗН «Спорт для всіх» по вул. Б.Хмельницького, 24  о 9.00 годині ранку була проведена ранкова зарядка серед дітей та молоді, щоб стимулювати населення до занять ранкової зарядки, як одного з чинників фізичного розвитку та зміцнення здоров’я людини.

07 квітня 2015 року в центрі спортивного дозвілля «Глобус» по вул. Леніна,14 пройшли змагання з гирьового спорту. За підсумком змагань, І місце – Хохлов Владислав, ІІ місце – Золоторьов Олег, ІІІ місце –  Якута Іван.

07 квітня 2015 року в центрі спортивного дозвілля по вул. Лісового,48 пройшли змагання з настільного тенісу. За підсумком змагань, І місце – Дедух Максим, ІІ місце – Мозговой В’ячеслав, ІІІ місце –  Москаленко Сергій.

Також, хочеться відзначити, що 4 квітня 2015 року в м. Суми проходили Обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», присвячені Міжнародному дню сім’ї. Місто Конотоп в цих змаганнях представляла сім’я Корнукових, серед 8 команд міст області наша команда стала переможцем.

Ці змагання проводились з метою формування у громадян власної мотивації до занять фізичною культурою і популяризації здорового та активного способу життя. Усі учасники змагань отримали велике задоволення, а також грамоти та призи від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».