На велике християнське свято Великдень активісти громадських організацій «Молодіжний актив Конотопщини» та «Новий час» не залишилися осторонь та влаштували справжнє свято для дітлахів, якы виховуються в інтернатних закладах нашого міста.

Для дітей було організовано поїздку до собору Різдва Пресвятої Богородиці, під час якої всі учасники заходу відвідали  храм,  поставили свічки, священнослужителями було проведено коротку пасхальну молитву в якій дітлахи також взяли участь. Окрім цього, кожен з дітей отримав від спонсорів заходу великодні паски, а на подвір’ї храму було проведено їх урочисте освячення.  Дітлахам настільки сподобалося, що навіть після освячення вони ще довго не відпускали панотця й просили ще окропити їх водою.

У заході взяли  участь близько 80 дітей  вихованців  комунального закладу Сумської ОДА – «Конотопська спеціальна загальноосвітня школа інтернат» (інтернат №2), комунального закладу Сумської ОДА – «Конотопська санаторна загальноосвітня школа інтернат» (інтернат №1), та благодійного фонду для тяжкохворих дітей «Відень».

«Дуже приємно, що сьогодні ми змогли зробити щасливішими таку кількість дітей у це велике сімейне свято, проте шкода, що так багато дітлахів залишилося без рідних в такий святковий день»,  – зазначив Сергій Іванович Завгородній – один з організаторів заходу.

За допомогу в проведення заходу організатори висловлюють подяку: члену виконавчого комітету Конотопської міської ради Олександру Олександровичу Шосталю, кампанії ТОВ «ТК «Зурбаган», адміністрації ПП «Корунд-С», ТОВ «Жигульовські солодощі», адміністрації ПТКІСумДУ, сектору міської ради з питань внутрішньої політики, відділу міської ради у справах молоді та спорту, службі у справах дітей, сектору торгівлі і побутового обслуговування населення управління економіки Конотопської міської ради.

«Акція проходить вже сьомий рік поспіль, дітлахи заздалегідь чекають на цю поїздку та завжди дуже задоволеними виходять з храму. Тож велику подяку хотілося б висловити всім тим, хто допоміг в організації цього заходу, сподіваємося, що завдяки небайдужим конотопцям і наступного року «Пасхальне диво» станеться для всіх дітей», –  зазначила організатор акції Ольга Качура.