12 лютого в місті Ванкувер (Канада) розпочалися ХХІ зимові Олімпійські ігри. На сьогоднішній день розіграні 16 комплектів нагород, у медальному заліку лідирують: перше місце займають спортсмени Швейцарії, 3 золотих медалі, на другому – спортсмени США, 2 золотих, 2 срібні, 4 бронзові медалі, на третьому – спортсмени Південної Кореї, 2 золотих та 1 срібна медаль. Найкращий результат серед спортсменів України – 5 місце у Андрія Дериземлі у біатлонній спринтерській гонці на 10 км. Учора стартували змагання з лижних гонок, у яких бере участь наша землячка, вихованка ДЮСШ М.Маміашвілі Марина Анцибор. Першим видом програми була індивідуальна гонка на 10 км, в якій взяло участь 78 спортсменок. Переможцем гонки стала представниця Швеції, друге місце посіла спортсменка з Естонії, на третьому місці спортсменка з Норвегії. Серед спортсменів України кращою була Валентина Шевченко – 9 місце, Марина Анцибор, поступившись переможниці 2 хв. 9 сек., посіла 37 місце, вона була другою серед українських лижниць.

 
14 лютого в спортивному залі КПТ відбулись змагання з футзалу серед ветеранів 45 років і старше, в яких взяли участь 4 команди. Найкращу фізичну підготовку і звання чемпіонів турніру виборола команда з мікрорайону Порт «Ветеран», ІІ місце зайняла команда ТОВ «Мотордеталь-Конотоп», ІІІ місце у команди «Імпульс», ІV місце – «Арматурний завод». Усі учасники змагань нагороджені грамотами та цінними подарунками. За високий професіоналізм, відданість справі та якісне і чесне суддівство головний суддя Корнієнко Сергій Іванович відзначений грамотою відділу у справах молоді та спорту міської ради.
 
13 лютого в шаховому клубі Будинку науки і техніки залізничників розпочались змагання зі швидких шахів у двох підгрупах. В першій підгрупі І місце зайняв кандидат у майстри спорту Матузко І.І., на ІІ місці майстер спорту Черняховський П.М., ІІІ місце посів кандидат у майстри спорту Брушко О.Б. У другій підгрупі залишилось зіграти декілька партій, але явна перевага відчувається першорозрядника Богданова В.Б. та кандидата в майстри спорту Ісаєва В.І. Найсильніші спортсмени з кожної групи зустрінуться в фіналі, який відбудеться 21 лютого о 12.00 та розіграють титул Чемпіона міста 2010 року за коловою системою.
 
19-20 лютого в фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ М.Маміашвілі відбудуться змагання серед ветеранів волейболу України, присвячені Дню захисника Вітчизни,  початок змагань 19 лютого о 9.00. Запрошуємо повболівати за нашу команду ДП «Авіакон».
 
22 лютого розпочинається Чемпіонат міста з футзалу, який буде проходити в фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ М.Маміашвілі, початок змагань о 19.00.