16.04.2015 в приміщенні міської ради відбувся брифінг заступника міського голови Максима Олександровича Бурдавіцина, за участі начальника управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Оксани Михайлівни Розанової та начальника відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Наталії Володимирівни Дідан.

В ході брифінгу було детально роз’яснено новий механізм отримання субсидій, що вступить в дію з 1 травня 2015 року. Зокрема, Оксана Михайлівна зупинилася на основних аспектах щодо того, що людям, які вже отримують субсидію, у 2015 році непотрібно повторно звертатися за нею, вона буде їм продовжена автоматично. Ті ж, хто не отримували субсидію раніше та зараз у них виникло таке бажання, повинні заповнити декларацію та заяву, приклади та бланки яких розміщені на сайті управління соціального захисту населення й надати їх до управління поштою чи особисто.

Наталія Володимирівна роз’яснила, що при нарахуванні субсидії будуть братися до уваги доходи людини чи родини за минулий календарний рік, а майновий стан згідно нової постанови братися до уваги вже не буде. Також тепер мають право на отримання субсидії особи, що офіційно не працюють. Проте  складнощі з отриманням субсидії можуть виникати у тих, хто проживає в помешканні, але там не зареєстрований, та у тих, хто не переоформив рахунки на себе після отримання помешкання у власність. Усіма випадками, що відрізняються від стандартних, буде займатися спеціально створена комісія  управління соціального захисту населення яка буде, беручи до уваги всі особливості кожного конкретного випадку, приймати рішення про надання чи ненадання субсидії.

«Наша мета в першу чергу роз’яснити громадянам нові аспекти в отриманні субсидії. За консультацією з будь-яких питань, що стосуються субсидій на послуги ЖКГ можна звертатися за телефонами 2-33-02 та 2-30-90, де працівники нададуть вам вичерпні відповіді на всі запитання щодо заповнення та подання документації. Ми завжди відкриті до діалогу, запевняємо вас, що кошти, необхідні для надання субсидій є тож справа лише за конотопцями», – зазначив заступник міського голови Максим Бурдавіцин.