16 квітня у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею імені О.М.Лазаревського відбулася презентація персональної виставки «Краса, що нас оточує…» відомого художника з міста Суми, члена Національної спілки художників України Ігоря Василевського.

Привітали Ігоря Едуардовича заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шерудило та начальник відділу культури  і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко,                          які побажали художнику натхнення та подальших творчих успіхів.

Місцевий художник та краєзнавець Олексій Борошнєв розповів присутнім про свою творчу співпрацю з     Ігорем Василевським, та зазначив що даний художник є постійним учасником Конотопського пленеру «Барви Малевича».

Ігор Василевський працює у галузі станкової  графіки та  живопису.

У живописі сповідує стиль – український імпресіонізм та харківську пейзажну школу. Ці школи справили значний вплив на живопис автора. Працює у своєму індивідуальному творчому стилі.

Ігор Єдуардович  є  майстром створення українського ліричного пейзажу.  На його полотнах  зображені краєвиди вишуканої української природи, у яких панує розмаїття кольорової палітри, різних відтінків і тональних плям. Володіння композиційними прийомами, дозволяє автору створювати довершені пейзажі і доносити їх до глядача, володіє майстерністю створення портрету і тематичних композицій.

Митець постійно бере участь у міжнародних і республіканських  пленерах, у тому числі і у Конотопському пленері «Барви Малевича».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку робіт Ігоря Василевського, що експонуватиметься в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського до 20 травня 2015року.

Музей працює: з 8.00 до 17.00 щодня з перервою з 12.00 до 13.00.

Телефон для довідок: 2-31-27.