18 квітня в дитячій музичній школі №2 зібралось понад 60 талановитих учасників єдиного в області Відкритого обласного конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах «Дзвінкоголосі сурми». Учні 13 початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів з Конотопа, Сум, Шостки, Глухова, Бахмача, Коропа, Кролевця, Бурині та селища Сад Сумського району демонстрували свою майстерність гри на блок-флейті, флейті, гобої, кларнеті, саксофоні, ксилофоні, трубі, валторні, тромбоні та тенорі в різних вікових категоріях.

Відкрили конкурс начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради Олена Шинкаренко та директор дитячої музичної школи №2 Тетяна Паренаго, які побажали учасникам творчої наснаги та перемоги.

Професійне журі під головуванням викладача-методиста Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського Валерія Пастухова засвідчило високий рівень всіх конкурсантів.

Наприкінці заходу всі присутні мали змогу помилуватися концертом, який підготували учні та викладачі оркестрового відділу.

Переможці  конкурсу отримали  дипломи  лауреатів, учасники  конкурсу – подяки. Гран-прі конкурсу отримав учень з Конотопу – вихованець дитячої музичної школи №2 Микита Дяченко.

Учасники заходу, педагоги та їх батьки мали змогу відвідати Конотопський музей авіації, що знаходиться поруч з музичною школою.

Члени  журі   та  присутні відзначили   гарну  організацію  заходу  та  високу підготовку учасників.