Шановні громадяни! Запрошуємо Вас до співпраці з покращення якості даних, що містяться в Державному реєстрі виборців. На даний час вибори не оголошені, проте цей час відділ ведення Державного реєстру виборців використовує для покращення якості майбутніх виборчих списків.

Щомісячно відповідні структури надають нам інформацію про міграцію громадян, досягнення ними 18-річного віку, встановлення статусу «нездатний пересуватись самостійно», тощо. Оцінку повноти та достовірності зазначеної інформації, нажаль, ми можемо перевірити тільки під час виборчого процесу, коли списки виборців опиняються на дільницях.

Кожен виборець, що має доступ до інформаційної мережі Інтернет може перевірити свої дані, не виходячи з власної оселі. Для цього достатньо відвідати відповідний розділ на сайті Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua, назва розділу «Особистий кабінет виборця». Якщо в запиті виборця буде виявлено неточність відповідний відділ ведення Державного реєстру виборців в електронному вигляді отримає доручення на перевірку у відповідних служб, зазначених у запиті даних. Тобто, якщо виборець, навіть, не звернеться до відповідного органу ведення реєстру з заявою про своє невключення (або неточності в персональних даних) є реальний шанс те, що про захист його права обирати подбає відповідний відділ ведення Державного реєстру виборців.

Шановні мешканці міста! Хотілося б подякувати Вам за спільну роботу з перевірки даних, на основі яких формуються виборчі списки. Проте, є категорія громадян, про права яких необхідно потурбуватися спільні та зробити це не безпосередньо у день виборів, а заздалегідь. Це люди, які постійно не здатні самостійно пересуватись. На даний час в базі даних Реєстру таких громадян налічується 934. Це ті громадяни, яким вже не потрібно буде звертатися з додатковою заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців, згідно вже наданих документів, право голосувати на дому на наступних виборах буде їм забезпечено автоматично. Проте на території кожного кварталу, я певен, є особи, які б бажали скористатися цим правом, але не мають можливості надати необхідні документи до відділу ведення Реєстру. Або не мають можливості зробити ксерокопію паспорта або отримати відповідну лікарську довідку, що необхідна при опрацюванні зазначеної заяви. Або вони  просто не мають знайомих чи родичів, які забезпечили б доставку цих документів до органу ведення Реєстру. Тому, щоб в рамках чинного законодавства максимально спростити цю процедуру, пропонуємо головам квартальних комітетів допомогти цим людям. Просимо, якщо Вам відома інформація про таких осіб, повідомити про них відділ ведення Державного реєстру виборців (кабінет 305, ІІІ поверх будівлі міської ради) або за телефоном 6-55-09. Працівники відділу, отримавши від Вас інформацію про зазначених осіб, перевірять дані, що Ви сповістили, шляхом офіційного запиту до відповідного лікувального закладу та згідно відповіді внесуть зміни. Наголошую, це стосується тільки осіб, які постійно не здатні пересуватись самостійно.

Вас чекають з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305.