21 квітня  в приміщенні Конотопської міської ради міський голова Василь Іванович Дзед провів особистий прийом громадян, під час якого до очільника міста  звернулося 4 мешканці міста стосовно: продовження терміну дії договору оренди на земельну ділянку по вул. Сосновській, 86 (м-н «Сонячний»), щодо влаштування автобусної зупинки біля 4-го магазину,  необхідності ремонту буд. №1 по вул. Красногірській, 3а, та незгоди громадян з роботою кафе «Колобок» по пр. Миру,9.

Загалом, кожне питання Василь Іванович уважно вислухав і детально роз’яснив заявникам, як вирішити ситуацію, тож деякі з питань були вирішені на місці, а решта, яка потребує більш детального вивчення та опрацювання, передана на розгляд відповідним службам для вирішення.