21 квітня  в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбулась зустріч з активістами Конотопської міської в Сумській області організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», в якій взяли участь заступники  міського голови Максим Будравіцин та Сергій Скляр, начальник управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Оксана Розанова, завідувач сектору міської ради з питань охорони здоров’я Жанна Шульга, завідувач сектору капітального будівництва та ОЖ УЖКГ Ніна Шулік, начальник відділу містобудування та архітектури Сергій Холодьон, начальник управління економіки Людмила Гапєєва, начальник відділу земельних ресурсів управління економіки Оксана Дмитренко, начальник міського фінансового управління Олена Кармалига.

В ході проведення наради обговорили детально план заходів з відзначення в місті заходів, пов’язаних з 29-ми роковинами Чорнобильської катастрофи та зупинилися окремо деталізувавши всі пункти викладені в листі від керівництва організації до міської ради. Зокрема, щодо збільшення коштів на пільгові рецепти та зубопротезування  для ліквідаторів аварії на ЧАЕС  Олена Павлівна повідомила, що наразі має надійти субвенція з обласного бюджету в розмірі 170 000грн., які й будуть направлені на вказані потреби.

Щодо видання книги з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи було прийнято рішення повернутися до цього питання, коли буде деталізовано кошторис виготовлення книги, кількість її примірників, змістовну наповненість.

Також детально учасники зустрічі детально обговорили актуальність та нагальність встановлення біля пам’ятного знаку «Жертвам аварії на ЧАЕС» камер відеоспостереження та вартість відповідних робіт, умови, в яких вони можуть бути виконані.

Щодо питання безкоштовного проїзду ліквідаторів в міському громадському транспорті, де пільга рівно поширюється й на інші категорії, то, розглянувши це питання, заслухавши Максима Олександровича та Оксану Михайлівну з роз’ясненнями щодо нової постанови щодо поширення пільги, що вступить в дію з 1 червня, вирішили розглядати це питання після вступу в дію нових норм законодавства, що значно зменшать кількість категорій осіб що матимуть можливість безоплатного користування міським маршрутним транспортом, що в свою чергу спростить для ліквідаторів можливість ним скористатися.

«Я  дякую всім за конструктивний діалог, всі питання, підняті сьогодні, знаходяться на контролі у відповідальних виконавців і обов’язково будуть вирішені по мірі можливості. Від себе особисто хочеться побажати всім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС здоров’я, сімейного щасті та витримки ,щоб в такий складний для нашої країни час й надалі з розумінням ставитися до дій влади», – зазначив заступник міського голови Максим Бурдавіцин.