Ініціативна група ГО «Самопоміч» в місті Конотопі 21.04.2015 провела у великому залі міської ради зустрічі представників ОСББ, громад багатоквартирних будинків, власників індивідуальних будинків з представником Нацради з питань ОСББ та енергозбереження при Кабінеті міністрів України по Сумській області Романом Гученком.

На зустрічі були також присутні представники державних («Ощад-» та «Укргаз-» банків, які візьмуть участь у фінансуванні програм з енергозбереження. З інформацією  про співпрацю міської ради із об’єднаннями власників багатоквартирних будинків виступив заступник начальника управління ЖКГ Колесников А.Ю. Він зазначив, що  для надання допомоги у створенні ОСББ в управлінні ЖКГ введено штатну одиницю спеціаліста з відповідними обов’язками. Артем Юрійович також наголосив на постійному наданні УЖКГ допомоги у вирішенні питань проведення ремонтів, оформлення необхідної документації; також затверджена міська програма сприяння створенню та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м.Конотопі на 2012 – 2015 роки. Але, зазначив він, нажаль, фінансування її з бюджетів усіх рівнів не здійснюється. Як проблемні, А.Ю.Колесников  зазначив питання фінансування робіт з капітального ремонту будинків, пояснивши це тим, що левова частка їх експлуатується більше 40 років, і, значить, необхідно проводити капремонт основних конструктивних елементів, а також заміну інженерних мереж.   
На зустрічі були освітлені питання впровадження енергозберігаючих технологій, державних програм з фінансування модернізації житлового фонду, можливості отримання кредитів на утеплення будинків.

Наприкінці зустрічі Інна Пащенко, голова місцевого осередку ГО «Самопоміч» наголосила на тому, що нам усім треба об’єднуватись, адже окрім нас самих нам ніхто не допоможе.