25 квітня  2015 року   у    Конотопській    дитячій    музичній    школі № 1

відбувся   ІХ регіональний  конкурс  юних  музикантів «Шлях до зірок», що проводиться  з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, обміну творчими досягненнями, подальшого розвитку виконавської майстерності учнівської молоді та пропаганди  українських композиторів.

Вже традиційно, конкурс проводився у двох номінаціях: «фортепіано»  та

«камерно-інструментальні ансамблі». Участь у заході взяло участь                             220 юних музикантів з 24 музичних та шкіл мистецтв Сумської області та м.Києва.

Привітали учасників та побажали їм успіху у змаганнях заступник міського голови Тетяна Шерудило та начальник відділу культури і туризму Конотопської міської ради  Олена Шинкаренко.

У складі журі працювали провідні викладачі з музичних шкіл Сумської області  та міста Києва під головуванням викладача спеціального фортепіано Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Дмитра Бортнянського Елли Михайлової.

Родзинкою заходу став виступ з концертом студентів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Дмитра Бортнянського Тетяни Томашевської, Аліни Гутенко, Тетяни Коплик та випускниці дитячої музичної школи №1 Катерини Білої.

Після чудового концерту переможці конкурсу, під дружні оплески глядачів, отримали дипломи, а всі учасники – подяки .