Кожного року держава виділяє мільйони гривень для соціальної допомоги малозабезпеченим мешканцям міста, багатодітним сім’ям, при народженні дитини та для надання субсидій. Наприклад, у 2009 році на ці цілі по місту було виділено 43,4 млн.грн.

Перевірку щодо правомірності надання цих коштів населенню здійснює служба державних соціальних інспекторів міського управління праці та соціального захисту населення. Дана робота проводиться в кількох напрямах. Це обстеження матеріально-побутових умов проживання отримувачів усіх видів соціальних допомог та субсидії, перевірка достовірності довідок про доходи за місцем роботи заявників, перевірка доходів заявників шляхом звірки з державною податковою інспекцією.
Непоодинокі випадки, коли люди приховують доходи, надають неправдиві відомості про свій майновий стан. У 2009 році було виявлено 110 випадків надання неповної або недостовірної інформації про доходи заявників, які звернулись за отриманням субсидії, в результаті чого заявники повернули надміру виплачені кошти в сумі понад 2 тис.грн.

Тож, при зверненні до міського управління праці та соціального захисту населення, закликаємо заявників надавати лише правдиву та достовірну інформацію про свої доходи та матеріальне становище. Детальнішу консультацію з даних питань ви можете отримати за адресою: пр.Миру, 6, кімната 3.