Для справжніх любителів сцени та аматорів театрального мистецтва              24 квітня в місті Суми відбувся обласний фестиваль-конкурс театральних колективів «Театральні обрії». На сцені Сумського обласного театру для дітей та юнацтва демонстрували свою майстерність 17 аматорських театральних колективів з Сум, Тростянця, Путивлю, Конотопа, Конотопського, Глухівського, Лебединського, Липоводолинського                        та Білопільського районів.

Наше місто гідно представили народний аматорський театр та аматорська молодіжна театральна студія «Ми» міського будинку культури «Зоряний». Виступи наших театралів отримали гідну оцінку від поважного журі. Зокрема, вистава «Барикади думок»  впевнено перемогла у номінації «Краща режисерська постановка», а вистава «Трехгрошовая опера» здобула перемогу у номінації «Краща вистава» та отримала Гран-прі. Крім цього, актор народного театру – Сергій Завалій отримав Гран-прі у номінації «Краща акторська робота» за майстерне перевтілення у великого Кобзаря.

Приємною несподіванкою для наших театралів стала запропонована їм можливість продемонструвати виставу Бертольда Брехта «Трехгрошовая опера»  на сцені Сумського обласного театру для дітей та юнацтва для мешканців міста Суми.