25 квітня в Конотопі відбулась загальноміська акція «Зробимо Україну чистою – 2015», в якій взяло участь  біля 300 осіб. В рамках акції було охоплено 2 локації: це парк відпочинку «Юність», що в центрі міста, та місце відпочинку городян «Кандибина».

Найбільше зусиль було зосереджено в парку відпочинку «Юність», де спільними зусиллями  молоді  та небайдужих підприємців було приведено до ладу танцювальний майданчик. Роботи розпочалися ще з п’ятниці, коли учні ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» замінили старі та зламані лавки на нові. Також протягом кількох днів працівники Художньої школи наносили малюнки на  задню стіну гаражів, що проходить вздовж парку. А  вже в суботу студенти Політехнічного технікуму КІСумДу, Конотопського медичного училища, Конотопського Інституту СумДУ взялися за фарбування, прибирання танцювального майданчика та території довкола нього.

Усі ці роботи стали можливими завдяки допомозі кампанії ТОВ «ТК «Зурбаган» та члена виконавчого комітету Конотопської міської ради Олександра Олександровича Шосталя. Адже саме вони надали всі необхідні для ремонту, фарбування та впорядкування території ресурси, за що молодь їм надзвичайно вдячна.

«Ми виросли в Конотопі, самі відвідували цей танцювальний майданчик, тому, почувши що молодь взялася власноруч його ремонтувати, не могли залишитися осторонь. Сподіваймося, що він не буде пустувати й влітку на ньому відбуватимуться цікаві для молоді заходи», – зазначив Олександр Шосталь.

За впорядкування парку також активно взялися працівники виконавчого комітету міської ради та підпорядкованих йому управлінь та відділів, які також цього дня вийшли на суботник; вони загрібали листя, білили бордюри, фарбували лавочки в парку, висаджували квіти.

«Лише спільними зусиллями влади та громади ми зможемо впорядкувати наше місто та підтримувати в ньому лад на гідному рівні», – зазначив міський голова Василь Дзед.

Також цього дня кипіла робота й в місці відпочинку городян «Кандибина», тут студенти Конотопського Індустріально-педагогічного технікуму разом з працівниками мeрежі магазинів «Watsons» активно фарбували дитячий майданчик, долучилися до процесу й працівники  компанії «Narashvat24», спільними зусиллями яких було впорядковано дитячий та спортивний майданчики.

«Молодь нашого міста надзвичайно активна, вона постійно генерує цікаві та корисні ідеї,  пропонує проекти, які направлені на розвиток молодіжного середовища та нашого міста в цілому. Тож, наша задача встигати допомагати молодим активістам в усіх їх починаннях», – прокоментувала  координатор заходу Ольга Качура.

Тож організатори Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою – 2015», якими в нашому місті виступила громадська організація «Молодіжний актив Конотопщнини», висловлюють вдячність за сприяння в проведенні акції кампанії ТОВ «ТК «Зурбаган»,  члену виконавчого комітету Конотопської міської ради Олександру Олександровичу Шосталю, мeрежі магазинів «Watsons», компанії «Narashvat24», адміністрації та студентам ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», Політехнічного технікуму КІСумДу, Конотопського медичного училища, Конотопського Інституту СумДУ, Конотопського Індустріально-педагогічного технікуму, відділу міської ради з питань молоді та спорту, сектору міської ради з питань внутрішньої політики.

«Реконструкція танцювального майданчика стала можливою завдяки допомозі заступника міського голови Тетяни Миколаївни Шерудило, за що ми хочемо висловити їй велику подяку від всієї молоді міста, що відвідуватиме влітку заходи на танцювальному майданчику», – зазначив  учасник акції Тоценко Валентин.