29 квітня 2015 року під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулося перше пленарне засідання 62 сесії Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 19 питань, за результатами яких прийнято 17 рішень.

В роботі сесії прийняли участь 31 депутат міської ради, Конотопський міськрайонний прокурор – Сегида Сергій Миколайович, в.о. начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області – Чеботарьов Юрій Юрійович,  начальник Конотопського міськвідділу міліції – Карабута Павло Іванович, начальник Конотопського відділу управління служби безпеки України по Сумській області – Лопаткін Сергій Юрійович, депутати Сумської обласної ради – Доляр Григорій Янкелевич та Боршош Іван Семенович, члени виконавчого комітету міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

Основне питання сесії – звіт міського голови Дзеда В.І. про діяльність виконавчих органів міської ради у 2014 році. Депутати та громада міста мали можливість, після виступу міського голови, задати йому питання з життєдіяльності міста, на які міським головою були надані відповіді. Звіт міського голови депутатами підтриманий не був.

Також на сесії було заслухано інформацію нещодавно призначеного начальника Конотопського МВ УМВС України в Сумській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території міста. З даного питання доповів Карабута Павло Іванович, який надав відповідну інформацію депутатам за результатами 2014 року та відповів на запитання присутніх на сесії.

Після інформації начальника міськвідділу міліції були розглянуті питання земельних відносин за результатами яких затверджено 6 рішень. Особливі емоції присутніх на сесії викликало рішення щодо продовження чи не продовження терміну дії договору оренди землі для Невського ринку. Депутати міської ради, присутні на сесії працівники Невського ринку та мешканці будинку по пр.Миру, 83 висловили свою думку з даного питання, але спільної думки  досягнуто не було. За пропозицією міського голови дане питання було знято з розгляду та перенесено на наступну сесію, керівництву Невського ринку був наданий час для усунення зауважень щодо функціонування ринку, а посадові особи і депутати повинні долучитися до вирішення даної проблеми та пошуку шляхів її вирішення.

Також депутатами були розглянуті та затверджені питання соціального захисту населення, комунальної власності, внесені зміни до програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2012-2015 роки, прийнято рішення щодо проведення поточного ремонту об’єктів благоустрою у 2015 році, а також внесені необхідні зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку міста на 2015 рік.

В кінці сесії депутати прийняли рішення не закривати сесію, а провести друге пленарне засідання в середині травня з метою доопрацювання важливих питань, що стосуються життєзабезпечення міста, про що буде повідомлено додатково.