29 квітня 2015 року в міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбувся  показ стрічки Леоніда Кантера та Івана Яснія «Добровольці божої чоти». Це повнометражний документальний фільм  про захисників Донецького аеропорту. Фільм – історія творення нової української армії.

Ті, кого ми називаємо  «Кіборгами» стали героями фільму. Стрічка розповідає  про бої за Донецький аеропорт та селище Піски, про мужність і силу волі українських солдатів, біль втрат, силу дружби і любові,  це 82 хвилини справжнього життя зі сходу нашої країни.

Режисер вирішив неодмінно знайти той військовий підрозділ у якому не буде показушного марширування на догоду генералам, де не буде пияцтва, а буде взаємоповага та чітка дисципліна. І він знайшов, таким підрозділом виявився «Добровольчий український корпус», який ми і побачили у стрічці.

До нашого міста разом з режисером цього фільму Леонідом Кантером завітали герої фільму, які боронили Донецький аеропорт і захищали нашу батьківщину. «Зеленый» – з таким позивним за нашу землю воює уродженець Санкт-Петербургу разом зі своїм побратимом з Волині «Данте».  Після показу «Кіборги» відповідали на безліч питань, що турбували конотопців та ділилися власними спогпдпми.

Перегляд фільму не залишив байдужим жодного із глядачів у залі. Фільм показав справжнє обличчя війни і змусив замислитися, що наша Україна починається з кожного із нас.

Слава Україні!