Минулого тижня в нашому місті пройшло справжнє свято доброти та дружби. Відбувся фінальний-благодійний концерт Х акції Всеукраїнського благодійного фонду  «Серце до серця»,  що мала назву  «Врятуй життя дитини». А оскільки збір коштів в рамках акції було вже завершено, то молодь міста вирішила подарувати свої виступи щоб допомогти зібрати кошти на лікування Анастасії Кліндуховій, що має діагноз примітивна нейроектодермальна пухлина середньої третини великогомілкової кістки лівої ноги (рак).

З ініціативою проведення благодійного концерту виступили активісти громадської організації «Молодіжний актив Конотопщини», які також були координаторами та волонтерами акції «Врятуй життя дитини» в нашому місті.      Тож вони й звернулися до всіх, хто може взяти участь в даному заході з закликом:  – «Давайте творити добрі справи разом». Організацію концерту взяли на себе,  разом з молоддю, сектор міської ради з питань внутрішньої політики, відділ міської ради у справах молоді та спорту, відділ культури Конотопської міської ради, колектив МБК «Сучаник» та МЦКіД «Кінотеатр «Мир». Проте захід не відбувся би  без допомоги студентів та адміністрації Політехнічного технікуму КІСумДУ, Конотопському Інституту СумДУ, Індустріально педагогічному технікуму КІСумДУ, Конотопському медичному училищу, ДПТНЗ «Конотопське ВПУ», та творчих колективів нашого міста, які надали художні номери своїх вихованців для урізноманітнення програми заходу.

Тож, завдяки єднанню в одній справі багатьох небайдужих  мешканців нашого міста вийшла повноцінна концертна програма тривалістю в 28 художніх номерів, яка сподобалась конотопчанам та гостям нашого міста.

Метою концерту було розповісти мешканцям нашого міста про діяльність Всеукраїнського благодійного фонду  «Серце до серця» та про умови проведення та мету щорічної акції, що цього року носила назву «Врятуй життя дитини», в рамках якої цього річ в нашому місті було зібрано 8408,22. Крім цього під час проведення заходу серед глядачів курсували волонтери зі скриньками, які проводили збір коштів,  для лікування Анастасії, тож за результатами концерту їй було передано 2582,30.

«Якщо наша молодь має таке велике та добре серце, то все в нашій країні буде добре, адже за молоддю – майбутнє», – зазначила під час свого виступу заступник міського голови Тетяна Шерудило.

Тож, сподіваймось, що активність нашої молоді завжди радуватиме нас новими та новими проектами, а в нашому місті завжди знайдуть небайдужі дорослі, які будуть здатні підтримати нові креативні молодіжні ініціативи.