1 травня вперше за декілька років відновив свою роботи літній танцювальний майданчик, що в народі має назву «Клетка», та знаходиться в парку відпочинку городян «Юність». Протягом вечора молодь мала змогу відвідати дискотеку, прийняти участь в серії різноманітних конкурсів та змістовно відпочити.

Дозвілля молоді було б неможливе без допомоги цілої низки небайдужих осіб. Тож активісти, які взялися за організацію вечорів відпочинку  висловлюють  подяку за сприяння та допомогу  заступнику міського голови Тетяні Миколаївні Шерудило, Комунальному підприємству «Теплогарант» в особі головного інженера Озол Миколи Миколайовича, кампанії ТОВ «ТК «Зурбаган», члену виконавчого комітету Конотопської міської ради Олександру Олександровичу Шосталю, депутату міської ради Тарасу Павловичу Омельченко, управлінню житлово-комунального господарства в особі Примака Яна Петровича. За забезпечення правопорядку окремі слова вдячності хотілося б висловити колективу Конотопського МВ (з обслуговування міста Конотоп та конотопського району) УМВС України в Сумській області та активістам громадського формування «Конотопська сотня народної самооборони.»

Тож відтепер організатори заходів чекають на всіх бажаючих порухатися в ритмі сучасних мотивів щоп’ятниці та щосуботи з 20.00.