Ввечері  біля 21:20 години 2 травня 2015 року на території трамвайного депо сталася пожежа, загорівся трамвайний вагон. Який незадовго до цього прийшов з рейсу, був оглянутий відповідальною особою підприємства та відправлений  на резервну лінію для відстою. Жертв та постраждалих немає. На даному вагоні у минулому році проведено капітальний ремонт та пофарбовано його у патріотичні кольори.

На місце події негайно прибув міський голова Василь Дзед, керівництво підприємства, представники Конотопського МВ УМВС України в Сумській області та ДПРЧ-12 УДНС України у Сумській області.

Пожежу ліквідовували відразу два відділення Державної пожежної охорони МНС. Але врятувати трамвайний вагон так і не вдалося. Відповідно до акту про пожежу, пожежею пошкоджено кабіну водія, салон та зовнішню поверхню корпусу трамвая. Офіційною причиною займання є занесення джерела вогню ззовні.

Так відповідно до наказу директора КП «КТУ» №14 від 05.05.2015 створено робочу комісію по даному факту, до якої увійшли начальник відділу організації перевезень на наземному транспорті, управління Укртрансінспекції у Сумській області, начальник відділу з питань НС, ЦЗН та ВПО міської ради, начальник відділу аналізу та прогнозування економічного розвитку міста управління економіки міської ради та представники підприємства.

Робочою комісією 5 травня 2015 року було проведено огляд технічного стану трамвайного вагону після горіння та складено відповідний акт огляду. Відповідно до якого, трамвайний вагон після пожежі  є непридатним до експлуатації та може бути використаний лише на запасні частини для проведення ремонту інших трамвайних вагонів.

За даним фактом наразі ведеться слідство.