6 травня о 16.00 в міському будинку культури «Зоряний» відбувся виступ українського фольклорного ансамблю «Калина» (м.Київ), виконавці якого продемонстрували на сцені справжній феєрверк жанрового симбіозу – народної музики, хорового співу та хореографії.

Виконавці продемонстрували програми, які презентують фольклор багатьох регіонів України – від західних земель до центральних та східних регіонів України, обряди календарного та сімейного циклів. “Калина” презентувала українське мистецтво в багатьох країнах світу, зокрема: Білорусь, Іспанія, Італія, Індонезія, Єгипет, Нідерланди, Німеччина, Росія, Чилі, і ось, нарешті, завітала до Конотопу.

Присутні були зачаровані чудовою музикою, піснями та хореографічними постановками справжніх майстрів народної творчості.

Висловлюємо вдячність всім художнім колективам міста: будинків культури «Зоряний» та «Сучасник», центру дитячої та юнацької творчості, дитячої школи мистецтв, будинку науки і техніки Конотопської дирекції залізничних перевезень, що відвідали даний захід та сприяли підвищенню патріотичного виховання та рівня творчих знань своїх вихованців.