06 травня поточного року в управлінні Пенсійного фонду України в м. Конотопі та Конотопському районі відбувся брифінг для засобів масової інформації, студентської та учнівської молоді, громадських організацій міста, який провела начальник головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяна Зленко.

В ході зустрічі Тетяною Володимирівною озвучені головні тези до законопроектів щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій. Саме тому, не випадково на цей захід були запрошені учні та студенти вищих, професійно-технічних закладів, технікумів та училищ міста Конотоп. Розбудовувати та удосконалювати пенсійну накопичувальну систему та втілювати в життя доведеться молоді, оскільки це завдання для Пенсійного фонду не на один рік.

Окремо очільниця Фонду області зупинилась на питанні функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, який забезпечує надання послуг громадянам та застрахованим особам прямо через мережу, не виходячи навіть з дому, та звернулась з проханням до молоді допомогти своїм батькам, бабусям та дідусям оволодіти сучасними носіями для отримання потрібної інформації вчасно.