Як уже повідомлялося, за інформацією метеостанції, у місті Конотопі погодні умови цієї зими є аномальними, середньорічний рівень опадів перевищений більш ніж у 5 разів, за два місяці зими випала половина річних опадів, це найвищий показник за останні роки, максимальна кількість опадів була зафіксована у 1986-1987 роках, але і показник тих років був дещо менший.

Виходячи з цих погодних обставин, у місті проводяться відповідні запобіжні заходи. Перевіряється та аналізується стан основних водозабірних споруд, каналізаційно-насосних станцій та ливневих каналізацій, з центральних вулиць та місць, де є найбільша ймовірність підтоплення, вивозиться сніг у визначені місця. Також у місті створено аварійні бригади, які займаються прибиранням снігу та льоду з дахів будинків. Окремо ці бригади працюють на багатоповерхових житлових будинках та на дахах будівель бюджетних установ міста.

Шановні жителі приватного сектору міста, звертаємося до Вас з проханням також вжити необхідні запобіжні заходи. Організуйте вивезення снігу з власних подвір’їв та прибудинкових територій на свої присадибні ділянки, це дасть можливість убезпечити ваше майно.