14 травня о 14.00 у міському краєзнавчому музеї імені О.М.Лазаревського у малій виставковій залі відбулося відкриття художньої виставки «Шляхами Казимира Малевича. Зупинка – Конотоп», приуроченої до 80-ї річниці з дня смерті засновника художнього напряму супрематизм – Казимира Малевича. Взагалі, 2015 рік оголошено у нашому місті «Роком Малевича».

Всесвітньовідомий творець «Чорного квадрату», юний Казимир  Малевич, у 1895-1896 роках мешкав з батьками у місті Конотопі, де і створив перші два своїх художніх твори.

На честь перебування всесвітньовідомого художника Казимира Малевича у Конотопі, з фондового зібрання музею створена виставка, представлена художніми творами  художників: Володимира Борошнєва, Бориса Сердюка, Олександра Ковальова, Ольги Іваненко та Тетяни Мельничук.

В експозиції представлено 21 роботу Казимира Малевича, що виконані шляхом комп’ютерної верстки; фрагменти українських національних вишивок, різьба по дереву, плахта, українська національна сорочка, що були наснагою для творчості художника Казимира Малевича.

Ласкаво просимо конотопців та гостей міста відвідати художню виставку.

Музей працює  з 8.00 до 17.00 щодня, з обідньою перервою з 12.00 до 13.00.