Всього на обліку по місту знаходяться 37 осіб, із них обслуговуються ЦРЛ – 26 осіб, відділковою лікарнею -11 осіб. Огляди демобілізованих учасників АТО проводяться всіма спеціалістами (терапевтом, хірургом, невропатологом, офтальмологом, психіатром), а також проводяться лабораторні та інструментальні дослідження (ФОГК, ЕКГ). У разі необхідності призначаються додаткові методи дослідження (УЗД, РЕГ, РВН і т.д.). Окрім цього лікарями та медичними сестрами  проведені обходи за адресою проживання демобілізованих воїнів, проведені бесіди, надані запрошення для проходження медичного огляду.

Демобілізовані учасники АТО мають можливість звернутись для проходження медичного обстеження в КЗ «Конотопська центральна районна лікарня ім.ак.М.Давидова» по вул. Семашка, 3, каб.№51, лікар Барсук Василій Олексійович (понеділок, середа, п’ятниця з 8.00  до 15.00, вівторок, четвер з 9.00 до 15.00).

У Відділкову поліклініку по вул. Бориса Олійника, 88, реєстратура №3 (звертатися до старшого реєстратора з 7.30 до 16.00 понеділок-п’ятниця).