15 травня у  міському  будинку культури «Зоряний» відбулась прем’єра вистави «Трьохгрошова опера» за п’єсою Бертольда Брехта (режисер-постановник Марина Люшина). Актори народного театру  «Ми»  міського будинку культури «Зоряний» вкотре довели, що  Конотоп – місто театральне з давніми традиціями. Як і багато років тому, коли мешканці міста мали змогу насолодитись постановками Миколи Піскуна та затамувавши подих прожити життя героїв з їхніми радощами і негараздами, так і на прем’єрі вистави «Трьохгрошова опера» панувала притаманна лише театрам атмосфера.

Чудова гра акторів, що  не лише словом, але і хореографією  та вокалом, досконало розкривали свої образи, вдало підібрані костюми, музичне та світлове оформлення вистави заворожували поціновувачів театрального мистецтва, які  завітали  до міського будинку культури «Зоряний».

Тож, нехай і надалі живуть і  процвітають театральні традиції нашого міста, бо Конотоп – місто театральне!