16 травня в стінах міського будинку культури «Зоряний» відбувся IV відкритий міський фестиваль танцювальних колективів імені Віри Бондаренко. Традиційно це свято танцю, яке носить ім’я прекрасної жінки-балетмейстера,  проводиться навесні. Саме цієї чудової пори року народилася Віра Бондаренко.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували світлою пам’яттю прекрасну жінку, професійного хореографа, чудову людину й просто доброго друга та започаткували традицію покладання квітів до могили Віри Олександрівни за її вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва нашого міста і області.

Привітали присутніх та побажали їм перемоги заступник міського голови Тетяна Шерудило та начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, які урочисто відкрили фестиваль під спалахи феєрверків.

Цьогорічний фестиваль став рекордним за своєю масштабність та чисельність. У фестивалі брали участь понад вісімсот конкурсантів, які представляли 24 колективи з Конотопа, Ямполя, Cумського і Глухівського районів та Чернігівщини.

Протягом шести годин хореографічні колективи демонстрували свою майстерність, а шановане журі з відомих у місті хореографів намагалося визначити кращих виконавців.

Кубком Гран-Прі були нагороджені учасники з п’яти  жанрових категорій, а саме: у номінації сучасна хореографія – хореографічний колектив «Едельвейс»  міського будинку культури «Сучасник» (керівник Наталія Прокопець), у номінації бальна хореографія – спортивно-танцювальний клуб «Еліт-Данс» (керівники Антон та Алла Васюти),                   у народно-сценічній  – кубок отримав хореографічний колектив «Мрія» центру дитячої та юнацької творчості (керівник Анна Юрченко), з класичної хореографії –  хореографічний колектив «Лілея» центру дитячої та юнацької творчості (керівник Тетяна Єрьоміна) та у естрадній номінації кубок здобув зразковий хореографічний колектив «Альянс» Ямпільського районного центру культури та дозвілля (керівник Олена Коваленко).