Протягом лютого в шаховому клубі будинку Науки і техніки проходили змагання зі швидких шахів, за результатами яких перше місце здобув кандидат у майстри спорту Матузко І.І, на другому місці першорозрядник Богданов В.Б., на третьому – майстер спорту Черняховський П.М. За результатами змагань 12 кращих шахістів розіграють титул Чемпіона міста 2010 року за коловою системою.

 
19-21 лютого під патронатом Конотопської міської ради та ДП «Авіакон» у фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ Михайла Маміашвілі проходили змагання з волейболу серед ветеранів (6 чоловічих та 5 жіночих команд у вікових категоріях 50+ та 35+ відповідно) присвячені Дню захисника Вітчизни, у яких брали участь 11 команд-учасниць з міст Києва, Харкова, Львова, Білої Церкви, Конотопа, Глухова, Кам’янець-Подільського, Краматорська та Чернівців.
Учасників змагань на Конотопській землі привітав міський голова Іван Огрохін, який побажав спортсменам міцного здоров’я, гарного настрою та красивої і яскравої гри.
На змагання був запрошений почесний гість – Олімпійський Чемпіон 1968 року у Мехіко Володимир Іванов.
Усі переможці нагороджені медалями та Кубками, кращі гравці з кожної команди відзначені цінними подарунками. Подякою міського голови та пам’ятними подарунками нагороджені ініціатори змагань генеральний директор концерну «Авіавоєнремонт» Василь Павлюк, директор ДП «Авіакон» Олексій Єнін та головний інженер ДП «Авіакон» Микола Зубко.
 

         27 лютого о 18.00 в фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ Михайла Маміашвілі розпочнуться змагання з футзалу по 1 групі. У змаганнях беруть участь 8 команд: «Порт», «Житломасив», «Зірка», ДЮСШ-86, ДЮСШ-93, ПЧ-1, Локомотивне Депо та ФОК-83. Запрошуються мешканці міста підтримати та по вболівати за улюблені команди.