21 травня на фасаді комунального закладу Сумської обласної ради Конотопська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат урочисто була відкрита меморіальна  дошка на честь колишнього учня цієї школи Михайла Сусла, який у березні цього року, знаходячись у лавах добровольчого батальйону «ОУН», героїчно загинув у районі с.Піски на Донеччині, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України.

У церемонії відкриття меморіальної дошки взяли участь родичі, друзі та однокласники Михайла, його бойові побратими, представники колективу та учні школи, міський голова та мешканці Конотопу.

Після урочистої церемонії відкриття меморіальної дошки відбулось її освячення, хвилиною мовчання, схиливши голови в скорботі, всі присутні вшанували пам’ять українських військових, які загинули в зоні АТО.

Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о.Павло побажав всім присутнім, щоб небо над нашою Україною завжди було чистим, щоб ніколи не гинули солдати від ворожої кулі.

Зі словами смутку до присутніх звернулися директор школи та перша вчителька Михайла, які охарактеризувала його як скромну, добру, чуйну людину з активною життєвою позицією.

Зі словами  скорботи до присутніх звернувся міський голова Василь Іванович Дзед, який висловив щире співчуття родині та друзям загиблого та відзначив, що ця меморіальна дошка буде нагадувати всім поколінням про героїчний вчинок Михайла, а пам’ять про Героїв України назавжди залишиться в серцях вдячних людей.

До меморіальної дошки, зі сльозами на очах, були покладені квіти.