Працівниками управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради протягом тижня розглянуто та надано відповіді по 27 зверненням мешканців, з них 10 були розглянуті з виїздом на місце, проведені зустрічі з мешканцями та надані відповідні роз’яснення.

До житлово-експлуатаційних дільниць надійшло 329 звернень, з них – 28 через службу 066, у тому числі:

сантехнічні роботи – 107 звернень;

електрозабезпечення –  111 звернень;

столярні роботи –  30 звернень;

малярні та штукатурні роботи – 26 звернень;

інші –  57 звернень.

Протягом тижня проводилися роботи по утриманню прибудинкових територій. Також вивезено 33 м3 сміття та гілок.

ТОВ КП «Флора» проводилися роботи з утримання та обслуговування мереж вуличного освітлення міста (заміна ламп розжарювання в кількості 67 шт., обслуговування ТП, ремонт 3-х світильників ДНаТ, заміна ламп ДНаТ – 1 шт.,  ремонт ТП- 1 шт., зняття показників лічильників.

Виконувалися роботи з вивезення великогабаритного сміття із стихійних сміттєзвалищ (вул.Професійна, вул.Блюхера, вул.Кірова, вул.Єсєніна, вул.Лукіна, вул.Будьонного).

Виконувалися роботи з покосу трави на пр.Миру (від магазину «Молоко» до Колієпроводу).

Висаджена  розсада квітів «петунія елітна» в кількості 853 шт. на вазах біля будівлі виконкому. Виконувалися роботи з підготовки ґрунту та догляду за саджанцями на пл.Перемоги, з підготовки ґрунту на квітниках по вул.Ватутіна, висіванню квітів «ешольції» та «настурції» біля Укртелекому та біля фонтану.

Виконані роботи з підготовки міста до свят (перекриття руху, забезпечення електроживлення) для проведення заходів з відкриття мотосезону.

Виконані роботи з видалення 10 аварійних дерев.

ТОВ КП «Флора» виконувались роботи з вивезення сміття з урн на території міста.

З питань вуличного освітлення надійшло 13 звернень, вирішено у робочому порядку.

Двірниками ТОВ «Дорожник» виконувались роботи з санітарного прибирання закріплених територій.

ТОВ КП «Флора» виконувались роботи з прибиранню сміття та гілля з узбіч доріг, парків та скверів міста.

Також виконувались роботи з вивезення ґрунту з узбіччя після капітального ремонту дорожнього покриття по вул.Комсомольській.

Філією «Конотопський райавтодор» виконані роботи з капітального ремонту дорожнього покриття ділянки дороги по вул.Ніжинській