З настанням жарких днів у м.Конотопі, як правило, виникають проблеми з питною водою. Пов’язано це з тим, що в приватному секторі починається інтенсивний полив. Пік поливу з 18-ї до 22-ї години. В цей час вода до останніх поверхів багатоповерхових будинків житлового фонду міста просто не доходить.

У зв’язку із спекотними днями та великим об’ємом споживання води мешканцями міста та поливом присадибних ділянок будинків приватного сектору не забезпечується наповнення резервуару питної води на центральному водозаборі міста.

У зв’язку з цим вдень подача води в центральну мережу міста можлива з малим тиском, в нічний час, для забезпечення наповнення резервуару, можливе обмеження подачі води.

Тож звертаємося до мешканців приватного сектору з проханням здійснювати полив присадибних ділянок та городів вночі. Набирати воду для поливу у баки, бочки та інші ємкості також слід з 23-ї години вечора до 5-ї години ранку. Кожен повинен розуміти, що якщо він поливає з 18-ї до 22-ї години вечора, то в цей час комусь просто не вистачає води вмитися або попити чаю.