26 травня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Олексійович Скляр.

Протягом години надійшло 7 звернень від мешканців міста Конотопа, в яких порушувалися питання відсутності електрики в районі «Нафтобази», проведення покосу трави в центрі міста, непрацюючого проводового радіо по Деповській 101, цікавило конотопців і коли запрацює фонтан у центрі міста. Також городяни скаржились на підвищення цін на ліки і продукти харчування та незадовільну роботу підприємства, що вивозить сміття з баків по проспекту Леніна, 8.

На кожне звернення Сергієм Олексійовичем було надано роз’яснення та доручення відповідальним фахівцям щодо вирішення вищезазначених питань.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, поставити питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9.00 до 10.00 години. Телефон для зв’язку: 15-06.