27 травня 2015 року під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулась 63 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 19 питань, за результатами яких прийнято 17 рішень.

В роботі сесії взяли участь 30 депутатів міської ради, Конотопський міськрайонний прокурор Сегида Сергій Миколайович, в.о. начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області  Чеботарьов Юрій Юрійович,  члени виконавчого комітету міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

В ході роботи сесії депутати розглянули та прийняли ряд рішень з питань земельних відносин, соціального захисту населення та комунального майна. Депутатами внесені зміни до міської Програми «Про відпочинок та оздоровлення дітей улітку 2015 року», до статутного капіталу комунального підприємства «Конотопське трамвайне управління», затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2015 року, а також внесли необхідні зміни до міського бюджету та Програми соціально-економічного розвитку на 2015 рік.

Останнім було розглянуто питання обрання секретаря міської ради – депутата міської ради Максименка В.М. – шляхом таємного голосування. Дана кандидатура депутатами підтримана не була.