27 травня під головуванням міського голови Василя Дзеда проведено нараду з головами квартальних комітетів, на якій було розглянуто 6 питань.

У роботі наради взяли участь керуючий справами виконкому, заступники міського голови, керівники відділів та управлінь міської ради, начальник відділу розвитку банківського бізнесу Конотопського відділення АТ «Ощадбанк», начальник управління ветеринарної медицини м.Конотоп, в.о.начальника сектору дільничних інспекторів міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області, приватний підприємець, який надає послуги по вивезенню сміття, дільничні інспектори, представники засобів масової інформації.

Про організацію роботи дільничних інспекторів міліції на кварталах міста проінформував Юрій Бабич, в.о.начальника сектору дільничних інспекторів міліції Конотопського МВ УМВС України в Сумській області.

Про призначення субсидій населенню міста за новим спрощеним порядком надала інформацію Дідан Наталія Володимирівна – начальник відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення.

Начальник УСЗН Конотопської міської ради Оксана Розанова звернулася до голів квартальних комітетів з питання надання допомоги щодо оформлення довідок з місця проживання для підтвердження складу сім’ї мешканців, які вже звернулися до УСЗН для оформлення субсидій.

Під час виступу начальника управління ветеринарної медицини м.Конотопа Михайла Радецького про співпрацю працівників управління ветеринарної медицини з головами квартальних комітетів міста щодо покращення профілактичних робіт та лікування тварин по м.Конотоп головою квартального комітету №4 Ткаченко А.І. було висловлені слова подяки працівникам ветеринарної лікарні за проведену профілактичну роботу щодо щеплення домашніх тварин по мікрорайону КВРЗ.

В ході проведення виступу начальник відділу розвитку банківського бізнесу Конотопського відділення АТ «Ощадбанк» Лілія Євдокименкова першочергово висловила слова подяки головам квартальних комітетів за співпрацю та розповіла про реалізацію державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини тіла кредиту, залученого на придбання котлів, утеплення житла, проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед населення.

Інформацію щодо виконання критичних зауважень від голів квартальних комітетів, які надійшли на попередній нараді, надав Артем Колесников. Головами квартальних комітетів №22 (Воробйова Н.С.) та №23 (Коломієць Н.С.) було висловлені слова подяки працівнику філії «Райавтодор» за проведену якісну роботу щодо грейдування вулиць вищезазначених кварталів.

На всі питання з благоустрою були надані вичерпні відповіді. Мешканців селища ВРЗ хвилює питання сьогодення – коли мешканці будуть забезпечені якісною питною водою, на що очільник міста надав відповідь, що найближчим часом.

Підсумки проведення конкурсу «Кращий голова квартального комітету» підбив керуючий справами виконкому Андрій Левченко. Він назвав імена кращих голів квартальних комітетів за результатами роботи у І-му кварталі поточного року. Як зазначив посадовець, при визначенні кращих зважали на те, наскільки активну участь брали кварткоми в у проведенні щорічної загальноміської весняної акції «За чисте довкілля», утримання вулиць кварталів в належному санітарному стані, кількість укладених договорів на вивіз сміття мешканцями кварталів, співпраця голів квартальних комітетів з виконавчим комітетом та виконання доручень міського голови.

Не порушуючи традицій, під час наради також міський голова привітав всіх іменинників, які відсвяткували свої дні народження протягом двох останніх місяців.

Окрім цього, головою квартального комітету №44 М.З.Нечипоренко, який отримав Почесну грамоту з нагоди ювілею, було висловлено слова подяки міському голові В.Дзеду та депутату міської ради В.Яременку за проведені роботи по асфальтуванню вул.Мічуріна.